Irský vlkodav FCI CHS
image image

Novinky

Aktualizace

Dnes jsme aktualizovali naše stránky. Byl vytvořen profil nové fenečce, vloženo pár fotek do galerie i výsledky výstav.

Novinky
15.08.2011

Výlet

Minulou neděli jsme si udělali výlet na blízký hrad Starý Jíčín.

Vzali jsme s sebou všechny tři pejsky. Pro Natálku to bylo něco nového. Ještě nebyla na tak dlouhé procházce, ale zvládla to na výbornou. Na hradě si chvilku odpočinula, aby nabrala síly na zpáteční cestu.

Počasí se nám vydařilo, i všichni tři byli moc hodní.

Novinky
13.08.2011

MV Velká Ida - Košice

V neděli byla na vých. Slovensku MV. Překvapila nás velká účast vlkoušů. Jeli jsme opět jen s Maurinkou (Borisek už nepotřebuje, tak ať nezabírá místo jiným).

Mauri nás mile překvapila, pěkně běžela i výstavní postoj zvládla na jedničku.

V1, CAC, CACIB, BOB

Novinky
25.07.2011

červenec

Sváteční dny jsme tentokrát strávili bez našich psích miláčků, na Slovensku v nádherném hotelu "Amade Chateau" ve Vrakúni. Bez vlkouška jsme tak docela ale nebyli. Navštívili jsme své přátele Ingrid a Roba Chalásovy a jejich vlkodava Artíka (foto v galerii). Musíme jim znovu poděkovat,že nám připravili moc příjemný den. Mimo jiné jsme spolu navštívili "Oázu Sibírskeho tigra" v Kostolné pri Dunaji, kde mají 24 těchto tygříků.

Pokud to někoho zajímá-mrkněte http://www.tigre.sk/index.php

 

Novinky
16.07.2011

Bielsko - Biala

Dnes jsme jeli na výstavu jen s Maurinkou. Celý den pršelo, takže jsme ho strávili ve stanu. Mauri ho prospala, hezky si odpočinula, páníčky měla ve své blízkosti a jenom pro sebe, nemusela se s nikým dělit. Byla moc spokojená a hodná.

Dnešní výstavou splnila podmínky k získání titulu "Polský Champion"

V1,CWC,BOB,

a zvláštní cenu Hodowly Nigra Umbra - Dobrochny Harežlak - pro BOB IW

Novinky
03.07.2011

Nový přírůstek

Tento víkend jsme sice byli přihlášeni s našimi pejsky na MV v Brně, ale dostali jsme zprávu od chovatelky, že si můžeme přijet pro naši zamluvenou fenečku. Už jsme se velmi těšili. Ještě jsme sice o nové posile našeho týmu neuvažovali, ale když jsme viděli nový vrh Barbary Strzalkowské, moc se nám zalíbil světlý pejsek. Nakonec jsme však situaci přehodnotili (dva  psi by se nemuseli snést a zavírat je odděleně, to bychom nechtěli ) a zamluvili si fenečku. A myslím, že jsme udělali moc dobře. Je moc pěkná a roztomilá (jako ostatně všechna štěňátka).

Jmenuje se: NOCTURNE FOR MASTER OCTAN Sagittarius

Novinky
27.06.2011

Klubová výstava

V sobotu 18.6. 2011 jsme byli s Boriskem i Maurinkou na Klubové výstavě WDK, posuzovaly dvě rozhodčí z Polska. Výstava v krásném prostředí zámeckého parku byla velmi pěkná, pečlivě připravená a pohodu nezkazilo ani počasí. Bylo sice celou dobu pod mrakem, ale naštěstí nepršelo. Boris i Mauri dostali známku výbornou, což je na KV krásné ohodnocení. Náladu nám trochu zkazil incident, který se odehrál pár minut před nástupem Borise do kruhu. Pes, uvázaný na háku bez přítomnosti svého majitele, napadl nečekaně  kolem procházejícího Borise s páníčkem a kousl ho do krku. Boris zneklidněl, pořád se otáčel a bublal, což se pochopitelně paní rozhodčí nelíbilo. Za pár minut se sice uklidnil, no ale to už bylo pozdě.  

Taky nás dost rozhodila náhlá nevolnost manžela a rozhodli jsme se odejít ještě před koncem výstavy.

Novinky
21.06.2011

MV Nitra 4.6. a 5.6.2011

Na Slovensku jsme prožili teplotně velmi horký víkend. I v tomto žhavém počasí se naši pejsci umístili velmi pěkně:

Sobota - Grand Prix Slovakia: Borisek - V1, CAC, CACIB

                                                       Udělen titul GRANDCHAMPION SLOVENSKA

                                           Mauritia - V2, res.CAC, res.CACIB

Neděle - Derby Winner Show: Borisek - V2, res.CAC, res.CACIB

                                           Mauritia - V2, res.CAC, res.CACIB

Novinky
05.06.2011

květen 2011

Minulý týden v neděli jsme byli vůbec poprvé na MV v Litoměřicích. Borisek V3, Maurinka V2,res.CAC.

Tento víkend byl trochu hektičtější. V sobotu měla Maurinka svůj velký den, byli jsme bonitovat. Měli jsme obavu, že si postaví hlavu a nebude chtít moc spolupracovat (jako ostatně většinou, když jedeme sami a Boriska necháme doma), ale tentokrát ho zastoupila fenečka naší kamarádky Martiny, které jsme vzali s sebou. Ona jako by tušila, že je to pro ni důležité, tak nás mile překvapila. Myslím, že se předvedla moc pěkně.

No a v neděli to završila výstavou v Nowé Rudě (PL) s výsledkem V1, CAC. Takže do Polského ch. ji chybí poslední vítězství.

Novinky
29.05.2011

MV Praha 14.5.2011

Výstava v Praze byla pro nás tentokrát velmi únavná. Jelikož organizátoři plašili s tím, že z důvodu rekonstrukce nebude mnoho míst k parkování, vyjížděli jsme už po 1 hodině ranní. Umístění tentokrát pro oba - Boriska i Mauri - shodné -  V3.

 

Novinky
16.05.2011

1 2 3 4 5 6 7 8