Irský vlkodav FCI CHS
image image

Novinky

Klubová výstava

Minulý týden jsme si udělali prodloužený víkend a na Hlubokou ( kde se konala podzimní klubová výstava ) jsme odjeli už ve středu. Strávili jsme tam s kamarády pár letošních posledních krásných dní. Sobotní klubovka se vyvedla, počasí vydrželo.

Natálka - ve tř. baby VN3

Borisek - V1, CAC - splnil podmínky pro získání Klubového šampiona.                        

posudek: Výborná hlava, výraz, uši. Dobrá pigmentace. Výborný krk a záda, dobré zaúhlení vpředu i vzadu, výborná stavba končetin a tlap, dobrý hrudník, výborný pohyb v kruhu a dobrý krok. Pyšný na ocas, vpředu trochu užší, výborná kvalita srsti a pěkná barva. Dobře předvedený.

 

Novinky
05.10.2011

Výstava Rakousko

Po delší době jsme s Boriskem vyrazili na výstavu. Měli jsme obavu, zda incident z klubovky /kde byl napaden jiným psem/, na něm nezanechal nějaké následky. Vše ale dopadlo dobře, rána se mu již zahojila a tak se dnes mohl předvést. Výsledek V2, res. CAC, s posudkem: vynikající typ, krásná hlava a výraz, kvalitní srst, dobře nesená hlava v postoji i v pohybu, dobře vyvinuté tělo, efektní a dobře fungující pohyb, výborně prezentován.

 

Novinky
24.09.2011

Výlet

Dnešní slunečný den jsme s našimi pejsky strávili na hradě Helfštýně. Vzali jsme s sebou všechny tři a udělali jsme dobře. Byli moc hodní a asi se jim to i líbilo, protože se vyřádili dosyta. Na hradě jsme byli po mnoha letech a jsme moc překvapeni, jak je nádherně opraven a upraven. Během roku se tu koná i spoustu akcí, takže se sem určitě budeme vracet.

www.helfstyn.cz

Novinky
18.09.2011

Výstava Polsko

Včera byla Natálka na svoji první výstavě v Polském CHorzowe. Dopadla velmi dobře, s posudkem: Velmi elegantní fena s krásnou hlavou. Oko tmavé, pravidelná linie šíje a hřbetu. Velmi dobře postavené končetiny, ladný pohyb. VN1

Novinky
12.09.2011

Setkání klubu WDK

Poslední týden prázdnin již tradičně připadá na setkání klubu vlkodavů. Opět jsme jeli do kempu "Velkopařezitý" v Řásné u Telče. Skoro celé prázdniny nestálo počasí za nic, ale našim příjezdem sem, jako by mávnutím kouzelného proutku jsou tropická vedra /až je to už nepříjemné/. Cesta sem byla pro Natálku první "dálkovou", ale zvládla ji na jedničku. Jízda autem jí vůbec nevadila a chovala se vzorně.

Dnes je již středa, Naty má za sebou již párkrát socializační i výstavní školku a myslím, že žádný problém s tím nemá. Sice celé dny s Maurinkou odpočívají, aby načerpaly síly. V tomhle vedru se ani nic moc dělat nedá. Občas se taky vykoupou v nedalekém rybníku. Dneska se Natálka zúčastnila s dětmi dětského karnevalu a moc jí to slušelo. Je to naše beruška, tak byla za Berušku.

 

 

Novinky
24.08.2011

Aktualizace

Dnes jsme aktualizovali naše stránky. Byl vytvořen profil nové fenečce, vloženo pár fotek do galerie i výsledky výstav.

Novinky
15.08.2011

Výlet

Minulou neděli jsme si udělali výlet na blízký hrad Starý Jíčín.

Vzali jsme s sebou všechny tři pejsky. Pro Natálku to bylo něco nového. Ještě nebyla na tak dlouhé procházce, ale zvládla to na výbornou. Na hradě si chvilku odpočinula, aby nabrala síly na zpáteční cestu.

Počasí se nám vydařilo, i všichni tři byli moc hodní.

Novinky
13.08.2011

MV Velká Ida - Košice

V neděli byla na vých. Slovensku MV. Překvapila nás velká účast vlkoušů. Jeli jsme opět jen s Maurinkou (Borisek už nepotřebuje, tak ať nezabírá místo jiným).

Mauri nás mile překvapila, pěkně běžela i výstavní postoj zvládla na jedničku.

V1, CAC, CACIB, BOB

Novinky
25.07.2011

červenec

Sváteční dny jsme tentokrát strávili bez našich psích miláčků, na Slovensku v nádherném hotelu "Amade Chateau" ve Vrakúni. Bez vlkouška jsme tak docela ale nebyli. Navštívili jsme své přátele Ingrid a Roba Chalásovy a jejich vlkodava Artíka (foto v galerii). Musíme jim znovu poděkovat,že nám připravili moc příjemný den. Mimo jiné jsme spolu navštívili "Oázu Sibírskeho tigra" v Kostolné pri Dunaji, kde mají 24 těchto tygříků.

Pokud to někoho zajímá-mrkněte http://www.tigre.sk/index.php

 

Novinky
16.07.2011

Bielsko - Biala

Dnes jsme jeli na výstavu jen s Maurinkou. Celý den pršelo, takže jsme ho strávili ve stanu. Mauri ho prospala, hezky si odpočinula, páníčky měla ve své blízkosti a jenom pro sebe, nemusela se s nikým dělit. Byla moc spokojená a hodná.

Dnešní výstavou splnila podmínky k získání titulu "Polský Champion"

V1,CWC,BOB,

a zvláštní cenu Hodowly Nigra Umbra - Dobrochny Harežlak - pro BOB IW

Novinky
03.07.2011

1 2 3 4 5 6 7 8