Irský vlkodav FCI CHS
image image

Novinky

Jak žijí naši psi

Dnes jsem napsala článek na stránce "O nás", o tom jak si s námi žijí naši pejsci i s odkazem na foto.

Novinky
14.11.2011

Krytí

Tento týden se uskutečnilo krytí naší ch. Mauritie Aghamora x multich. Albiona ze Zlína. Doufejme, že vše proběhlo tak jak má a my se budeme těšit na štěňátka.

Novinky
09.11.2011

MV Praha 5.11.2011

Letošní poslední výstava u nás se konala v Praze. Přihlásili jsme Boriska, dopadl velmi dobře: V1, CAC, res.Cacib. Splnil tímto podmínky k získání Českého championa. Poslední Cacib k Interchamp. nám unikl o vlásek. Tak někdy příště.

Posudek: Výborný typ, krásná hlava, oko a ucho v pořádku, dobrý rámec, dobrý krk, hřbet, linie i nasazení ocasu. Dobré úhlení zadních končetin, dobrá srst a pohyb.

http://sukenikovi.rajce.idnes.cz/Boris_-_vystavy_2011#

 

Novinky
05.11.2011

Foto

Vytvořena fotogalerie na http://sukenikovi.rajce.idnes.cz/

Další foto bude postupně přidáno.

Novinky
10.10.2011

MV České Budějovice

V sobotu jsme na výstavu jeli s Boriskem a Maurinkou. Ještě jí to vyšlo před háráním ( a pokud se stane maminkou, bude mít na nějakou dobu od výstav klid).

Borisek - V3 -posudek: 3letý pes, plavá barva, nůžkový skus, výb. hlava, správně nasazené ucho, výb. horní a spodní linie, korektní postoj hrudních i pánevních končetin, výb. kvalita srsti, prostor. pohyb.

Mauritia - V3 -posudek: 2letá fena pískové barvy, nůžkový skus, výb. horní i dolní linie,správné úhlení pánevních končetin. Výborný pohyb.

Novinky
09.10.2011

Klubová výstava

Minulý týden jsme si udělali prodloužený víkend a na Hlubokou ( kde se konala podzimní klubová výstava ) jsme odjeli už ve středu. Strávili jsme tam s kamarády pár letošních posledních krásných dní. Sobotní klubovka se vyvedla, počasí vydrželo.

Natálka - ve tř. baby VN3

Borisek - V1, CAC - splnil podmínky pro získání Klubového šampiona.                        

posudek: Výborná hlava, výraz, uši. Dobrá pigmentace. Výborný krk a záda, dobré zaúhlení vpředu i vzadu, výborná stavba končetin a tlap, dobrý hrudník, výborný pohyb v kruhu a dobrý krok. Pyšný na ocas, vpředu trochu užší, výborná kvalita srsti a pěkná barva. Dobře předvedený.

 

Novinky
05.10.2011

Výstava Rakousko

Po delší době jsme s Boriskem vyrazili na výstavu. Měli jsme obavu, zda incident z klubovky /kde byl napaden jiným psem/, na něm nezanechal nějaké následky. Vše ale dopadlo dobře, rána se mu již zahojila a tak se dnes mohl předvést. Výsledek V2, res. CAC, s posudkem: vynikající typ, krásná hlava a výraz, kvalitní srst, dobře nesená hlava v postoji i v pohybu, dobře vyvinuté tělo, efektní a dobře fungující pohyb, výborně prezentován.

 

Novinky
24.09.2011

Výlet

Dnešní slunečný den jsme s našimi pejsky strávili na hradě Helfštýně. Vzali jsme s sebou všechny tři a udělali jsme dobře. Byli moc hodní a asi se jim to i líbilo, protože se vyřádili dosyta. Na hradě jsme byli po mnoha letech a jsme moc překvapeni, jak je nádherně opraven a upraven. Během roku se tu koná i spoustu akcí, takže se sem určitě budeme vracet.

www.helfstyn.cz

Novinky
18.09.2011

Výstava Polsko

Včera byla Natálka na svoji první výstavě v Polském CHorzowe. Dopadla velmi dobře, s posudkem: Velmi elegantní fena s krásnou hlavou. Oko tmavé, pravidelná linie šíje a hřbetu. Velmi dobře postavené končetiny, ladný pohyb. VN1

Novinky
12.09.2011

Setkání klubu WDK

Poslední týden prázdnin již tradičně připadá na setkání klubu vlkodavů. Opět jsme jeli do kempu "Velkopařezitý" v Řásné u Telče. Skoro celé prázdniny nestálo počasí za nic, ale našim příjezdem sem, jako by mávnutím kouzelného proutku jsou tropická vedra /až je to už nepříjemné/. Cesta sem byla pro Natálku první "dálkovou", ale zvládla ji na jedničku. Jízda autem jí vůbec nevadila a chovala se vzorně.

Dnes je již středa, Naty má za sebou již párkrát socializační i výstavní školku a myslím, že žádný problém s tím nemá. Sice celé dny s Maurinkou odpočívají, aby načerpaly síly. V tomhle vedru se ani nic moc dělat nedá. Občas se taky vykoupou v nedalekém rybníku. Dneska se Natálka zúčastnila s dětmi dětského karnevalu a moc jí to slušelo. Je to naše beruška, tak byla za Berušku.

 

 

Novinky
24.08.2011

1 2 3 4 5 6 7 8