Irský vlkodav FCI CHS
image image

Novinky

Zima

Tak už zasněžilo i nás. Ještě jsme stihli pár zimních výstav. Maurinka si konečně dodělala "Slovenského championa", z čehož máme opravdu velkou radost. Konečně zredukovala svoji váhu a najednou je to úplně jiná fenka.     

Nitra - 1.-2.12.2012    Mauritia Aghamora - V3             V1,CAC,res.CACIB

         Nocturne For Master Octan Sagittarius - 2x V1,CAC

Wels - 8.-9.12.2012    Nocturne - V1,CAC,CACIB            V1,CACMauritia

Nocturne                                                           

Novinky
12.12.2012

MV Praha

3.11.-4.11.2012 jsme se pokoušeli s Natálkou otevřít její dospěláckou kariéru u nás ještě tuto sezonu a ...povedlo se.Sobota - V1,CAC. Neděle - V2,res.CAC. Na výstavě jsme se taky potkali s naší kamarádkou Balinkou a jejími páníčky.

Novinky
21.11.2012

Podzim

Na stránky přidány výsledky z podzimních výstav. Foto na:http://sukenikovi.rajce.idnes.cz/Vystavy_2012

Novinky
28.10.2012

Prázdniny

Letošní prázdninové dny byly mimořádně "horké". Krytí se nám nezdařilo. Borisek i Maurinka se k sobě sice "měli", ale nepoštěstilo se. Následující jarní krytí snad už vyjde (aspoň doufáme, neboť už teď se nám hlásí znovu zájemci). Také první štěňátka z Boriskového krytí s Ashly (http://zbolkovy-zahrady.weebly.com/index.html) už jsou ve svých nových domovech.

Na konci prázdnin jsme opět strávili týden na klubové akci WDK-ve Velkopařezitém- na psí školce. Byli jsme se také s pejsky podívat na http://www.zelena-hora.eu/.http://sukenikovi.rajce.idnes.cz/Leto_2012/.

Natálka začala prázdninami svou "dospěláckou" výstavní kariéru mimořádně úspěšně. Na všech zahraničních výstavách si vedla výborně.

Novinky
02.09.2012

Nowy Targ

Dnešní den byl pro výstavu jako stvořený. Venku 20st.C, krásné prostředí stadionu v horách, trávník jako na golfu. 

Natálka poprvé v "dospělé" kategorii - V1, CAC, nejl. fena, BOB

Novinky
15.07.2012

Krytí

Maurinka se konečně po 9 měsících rozhodla hárat a vybrala si k tomu ty největší horka a dobu, která připadla na svátky. Takže progesteron byl velmi nízký a první prac. den už vysoký. Mezi tím se s ní shárala i Natálka, takže Borisek byl dokonale zmaten a pořád se mu moc do ničeho nechtělo. I paní doktorka říkala, že je to "nadpsí výkon", chtít po něm v tomhle počasí, aby se snažil. Nicméně jedno nakrytí se povedlo 9.7. ale uvidíme, zda se zdařilo. Druhý den již jej k sobě Mauri nepustila, bohužel. Teď nám nezbývá, než čekat.

Novinky
11.07.2012

22.-23.6.2012

Tento víkend jsme si naplánovali skoro až do "poslední minuty". Už dlouho jsem se těšila na pátek, kdy jsme jeli s kamarády do Buchlovic na bezvadný koncert skupiny Smokie, moc jsme si to užili, nádherný zážitek! Sice jsme se vrátili skoro až nad ránem a v 6 hodin už zase frčíme s pejskama na výstavu do Brna. Natálka i Borisek se umístili oba na krásném V2 a V2,res.CAC.

Taky jsme začli stavět pejskům nový přístřešek s "krmítky", aby byli chráněni před deštěm. Ještě je ve stádiu hrubé stavby, ale nějaké fotečky jsem již dala na: http://sukenikovi.rajce.idnes.cz/jak_ziji_nasi_psi/#

Novinky
26.06.2012

červen 2012

Tento víkend jsme byli oba dny na výstavách. Jelikož jsem pomáhala na KV ve výstavním kruhu, užila jsem si vlkoušů až až. Sobota nám "propršela", ale v neděli vysvitlo sluníčko - i v podobě Natálky - splnila totiž podmínky pro získání JCH POLSKA!

Novinky
11.06.2012

Štěňátka CHS Z Bolkovy Zahrady

Včera se narodila štěňátka fenečce našich kamarádů - Bolkovi a Lence Dziadurovým. Otcem vrhu je náš pes Albion ze Zlína a matkou je šedá fenečka Ashly z Luciaku.

Na svět přišlo celkem 9 štěňátek - 5 kluků a 4 holčičky. Přejeme jim hodně zdravíčka a štěstíčka do života. Je to jistě velká radost.

Už se nemůžeme dočkat, až naše Maurinka začne hárat a stane se taky maminkou.

http://zbolkovy-zahrady.weebly.com/index.html

Novinky
27.04.2012

14.4.2012

NV Ostrava:

Natálka - V1,CAJC. Posudek-Elegantní roční plavá fenka, výborná výška i formát.Krásná hlava a výraz, korektně stavěná, osvalená, osrstěná. Výborný harmonický pohyb, milá povaha, výborně předvedená. (ústní dodatek - měla nejkrásnější pohyb).

Borisek - V2,res.CAC. Posudek- 4letý plavý pes, výborná výška a mohutnost,typické osrstění, výborná kostra i osvalení, velmi pěkný prostorný pohyb, pohybuje se s temperamentem. Výborná povaha a předvedení. (ústní dodatek: psům v této třídě není co vytknout, jelikož ale šedý vlkodav je typický vlkodav, vyhraje šedý vlkodav - tak to mně tedy pobavilo, nevšimla jsem si, že by se vlkodavové dělili do tříd dle barev).

http://sukenikovi.rajce.idnes.cz/Vystavy_2012#NVOstrava14.4.2012V1CAJC.jpg

Taky jsme konečně dodělali úpravu dvorku. Rozdělili jsme jej na dvě části, pro pejsky a pro nás, ti teď mají samostatný výběh na zahradu.  A hlavně se už nemusíme bát, že někdo nechá otevřenou branku a Borisek se zase vydá na výlet po okolí. Teď už ho oddělují branky dvě.

http://sukenikovi.rajce.idnes.cz/jak_ziji_nasi_psi#D.jpg

Novinky
14.04.2012

1 2 3 4 5 6 7 8